Передпокій Емма 1
вверхвниз

Передпокій Емма 1
Опис:
- Корпус ДСП: Дуб артизан / Антрацит.
- Фасади ДСП: Дуб артизан.
- Смужки: Шовкографія.
- Розміри (довжина*висота*глибина):1500 х 1980 х 400
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1500 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1980 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 8 050 ₴


Отправка с 23 мая 2026