Шафа Мія 2Д3Ш
вверхвниз

Шафа Мія 2Д3Ш
Опис:
- розміри (ш*в*гл,мм):
Шафа 2Д3Ш 800х2100х520,
-
Корпус ДСП: Німфеа Альба / Бетон темний.
Фасади ДСП: Німфеа Альба., -
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 520 мм |
| Ширина шкафа | 800 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 7 550 ₴


Отправка с 20 мая 2026