Ліжко Келлі KELLY
вверхвниз

Ліжко Келлі KELLY
Ціна вказана за м'яке ліжко Келлі, спальне місце 90*200 без каркасу та без матраца!
Опис:
- габарити ліжка (ш*гл,в,мм): 2200*1100*930, мм,
- спальне місце: 900*200,
- тканина avanty 22, є можливість вибрати тканину з палітри фабрики,
- додаткова опція: захисний бортик (ш*гл8в,мм): 80*250*40,мм,
- є можливість замовити ліжко з підйомним механізмом
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 220 см |
| Ширина кровати | 110 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 93 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
Информация для заказа
- Цена: 11 836 ₴


Отправка с 20 июня 2026