Комод Ідея 160
вверхвниз

Комод Ідея 160
Опис:
- корпус ДСП,
- фасад ДСП,
- розмір (ш*гл*в, см): 160*42*76,см,
- доступні кольори:

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Гарант |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Высота комода | 76 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 120 ₴







Отправка с 15 июня 2026