Тумба для взуття Бредлі Bradley
вверхвниз

Тумба для взуття Бредлі Bradley
Опис:
- матеріал: ЛДСП,
- розмір (ш*гл*в,мм): 600*345*1000,мм,
- доступні кольори: дуб крафт золотий / антрацит, німфея альба / німфея альба, дуб артизан / німфея альба, венге / німфея альба, антрацит/ антрацит.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гарант |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 345 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 2 050 ₴




Отправка с 14 июля 2026