Шафа Сімпл 3Д 2Ш Simpl 3D 2Dr
вверхвниз

Шафа Сімпл 3Д 2Ш Simpl 3D 2Dr
Опис:
- матеріал: ЛДСП,
- розмір (ш*гл*в,см): 120*52*205,см,
- доступні кольори: дуб сонома, німфея альба, дуб артизан, сірий графіт, дуб крафт сірий.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Высота | 2050 мм |
| Производитель | Гарант |
| Глубина | 520 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 8 755 ₴





Отправка с 13 июня 2026