Стінка Марк Mark шиншила грей Сокме
вверхвниз

17 200 ₴
- Под заказ
Отправка с 15 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стінка Марк Mark шиншила грей Сокме
Вартість вказана за стінку без шафи!
Опис:
- Корпус і фасади виготовлено з ЛДСП і МДФ.
- Корпус - 16 мм; фасад - 16 мм.
- Направляючі на шухлядах телескопічні.
- Кромка: ABC 0,5
- Колір: шиншила грей / дуб флашток
- Розміри:
ширина: 290см,
висота: 206см,
глибина: 46см
- ніша під телевізор:
ширина: 110см,
висота: 82см
Можна додатково замовити шафу, комод, комод бар!
Шафа 900: ширина: 900,висота:206см, гиубина:54см
Комод 150: ширина: 150см, висота: 91см, глибина: 37см.
Комод Бар: ширина :80см, висота: 126см, глибина: 37см.

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Сокме |
| Состав стенки | |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2900 мм |
| Глубина стенки | 465 мм |
| Высота стенки | 2060 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 820 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 200 ₴




