Шафа купе 210 дзеркало з малюнком Комфорт Меблі
вверхвниз

17 170 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа купе 210 дзеркало з малюнком Комфорт Меблі
Ціна вказана за шафу купе 3 двері, розміром: 2100 * 600 * 2200, фасади: "Дзеркало з малюнком № 279" - 3шт, Корпус дуб білений. Профіль срібло.
- стандартний колір корпусу: венге, білий, дуб трюфель, дуб білений, дуб натуральний, дуб золотий, бетон світлий, графіт .
- додатково можна замовити кутове закінчення, полиці, тумбу, підсвітку, перегородку з полицями, датчик відкриття дверей, комплект шухляд.
- колір профілю на вибір, колір алюміній в базовій ціні, золото, венге, шампань, білий, баварія білий, баварія графіт - за доплату.
- фасади на вибір.

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество раздвижных дверей | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2200 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Длина шкафа-купе | 2100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 170 ₴







