Комод К 120 3Ш+2Д
вверхвниз

Комод К 120 3Ш+2Д
Опис:
- габаритні розміри:
ширина - 1200 мм,
висота - 800 мм,
глибина - 420 мм.
- матеріал ламіновані ЛДСП,
- ручка чорна,
- направляючі телескопічні,
- можливі комбінації кольорів: німфея альба, дуб сонома, графіт, шиншила грей, дуб артиазн.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Гарант |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Высота комода | 80 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 250 ₴





Отправка с 15 июня 2026