Комод Ідея 60 4ш
вверхвниз

Комод Ідея 60 4ш
Опис:
- габаритні розміри:
ширина - 600 мм,
висота - 1000 мм,
глибина - 420 мм.
- матеріал ламіновані ЛДСП,
- фасади занижені,
- направляючі телескопічні,
- можливі комбінації кольорів: німфея альба / німфея альба, дуб артизан / німфея альба, дуб артизан / графіт, сатин / дуб крафт золотий, дуб крафт сірий / сатин, німфея альба / дуб артиазн, графіт / графіт.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Гарант |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Высота комода | 100 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 835 ₴





Отправка с 14 июня 2026