Комод Прага Chest Prague
вверхвниз

Комод Прага Chest Prague
Опис:
- габаритні розміри:
ширина - 1950 мм,
висота - 970 мм,
глибина - 370 мм.
- матеріал ламіновані ЛДСП,
- ручка хром,
- направляючі телескопічні,
- можливі комбінації кольорів: дуб артизан / антрацит, дуб сонома / німфея альба, сатин / шиншила грей, графіт / сатин, дуб крафт табако / дуб артиазн.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Гарант |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 195 см |
| Глубина комода | 37 см |
| Высота комода | 97 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 835 ₴





Отправка с 09 июля 2026