Спальня Амелія

Спальня Амелія
В ціну комплекту входять наступні елементи: ліжко, комод, шафа 4д з дзекралом та дві приліжкові. Без основи під матрац та матрацу!
- корпус: ДСП, колір білий,
- фасади: МДФ, білий глянець.
- розміри елементів:
Тумба приліжкова 500 х 450 х 408
Комод 1050 х 850 х 408
Шафа 2Д (90) 900 х 2200 х 570
Шафа 3Д (120) 1200 х 2200 х 570
Шафа 3ДЗ (120) 1200 х 2200 х 570
Шафа 4Д (150) 1500 х 2200 х 570
Шафа 4Д (180) 1800 х 2200 х 570
Шафа 4ДЗ (180) 1800 х 2200 х 570
Ліжко 1СП 1,2 1250 х 980 х 2065
Спальне місце 1,2 1200 х 2000
Ліжко 2СП 1,4 1450 х 980 х 2065
Спальне місце 1,4 1400 х 2000
Ліжко 2СП 1,6 1650 х 980 х 2065
Спальне місце 1,6 1600 х 2000
- спальня модульна, можна придбати окремі елементи.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комод | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 2 |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 207 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 98 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 200 см |
| Глубина шкафа | 57 см |
| Высота шкафа | 210 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Высота комода | 85 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
- Цена: 31 050 ₴









Отправка с 22 июня 2026