Вітальня Емілі
вверхвниз

Модульна вітальня Емілі
Ціна вказана за комплект: пенал 1Д3Ш, тумба ТВ 2Д, вітрина 1Д1Ш1В та полиці 2шт. Розмір комплекту: 324*195*50,см
Опис:
- корпус та фасади: ДСП, декор МДФ,
- колір: дуб колоніальний та чорний,
- всі елементи можна придбати окремо,
- розміри кожного елемента на фото:


Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1940 мм |
| Глубина стенки | 490 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2320 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | МДФ |
| Корпус | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 18 985 ₴






Отправка с 16 июня 2026