Матрац Азалія Azalia
вверхвниз

Матрац Азалія Azalia
Ціна вказана за матрац 160*200
Опис:
-
Гарантія на виріб 5 років
-
Жорсткість сторін матраца 3/3,5, середній
-
Посилення металічною рамою Butterfly
-
Висота матраца 22 см
-
Навантаження на спальне місце без обмежень
-
Тип матраца двосторонній
-
Незалежний блок
-
Опція зима/літо
-
Кокос
-
Матеріал чохла жакард
-
Гарантія на пружинний блок 15 років
Наповнення:
-
Шар 1 Натуральная Вовна
-
Шар 2 Oxigen Foam
-
Шар 3 Кокосова койра
-
Шар 4 Thermofiber
-
Шар 5 Пружинний блок Pocket Spring з розділенням на 5 зон, посилений двома рамками зі сталі
-
Шар 6 Oxigen Foam
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Высота | 22 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Наполнение матраса | кокосовая койра, Oxigen foam, Шерсть, Thermofiber, Pocket Spring |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Сторона чехла 2 | жаккард |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Тип упаковки матраса | стандартная |
| Вес матраса | 37 кг |
Информация для заказа
- Цена: 20 900 ₴



Отправка с 01 июня 2026