Комод №16 8Ш
опис:
- корпус ДСП,
- фасади ДСП,
- розмір (ш*гл*в,мм): 1405*470*980,мм,
- колір корпусу: антрацит, фасадів - німфея альба,
- можливі кольори: антрацит, бетон, бетон стайл, бетон темний, білий структурний, горіх, ваніль, дуб аппалачі, венге, дуб молочний, дуб сонома, дуб сонома трюфель, німфея альба.
- направляючі телескопи.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 8 шт |
| Производитель | Киевский Стандарт |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 98 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 950 ₴


Отправка с 22 мая 2026