Ліжко Віва Viva
вверхвниз

Ліжко Віва Viva
Ціна ліжка вказана за ліжко з спальним місцем 160 * 200, тканина категорії К1 не підйомне. Матрац та каркасв ціну ліжка не входять.
Опис:
- розмір:
висота: 151см,
ширина: 179см,
довжина: 214см.
- спальне місце: 160*200,
- ліжко в тканині категорії К2 +7% до ціни, К3 +12% до ціни,
-
Каркас:
М’які ліжка з підйомним механізмом комплектовані металевим каркасом з ламелями кроком 65 мм. Опційна пропозиція — металевий каркас з ламелями частішого кроку - 25 мм.
Параметри гнутоклеяних букових ламелей: ширина 53 мм, товщина 8мм.
- Тканину теж вибрати можна за Вашим бажанням. На вибір: екошкіра мат, екошкіра глянець, велюр. Якісні та надійні тканини з екологічно чистого матеріалу.
- Матрац у вартість ліжка не входить.
- Можна придбати матрац в нашому магазині.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 179 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 151 см |
Информация для заказа
- Цена: 21 400 ₴










Отправка с 20 мая 2026