Стіл обідній розкладний Лайт
вверхвниз

Стіл обідній Лайт
Опис:
- ноги: дерево бук,
- стільниця: МДФ шпон буковий,
- колір білий,
- розмір: 120х80, в розкладеному вигляді 160х80.
- Є можливість замовити стіл у розмірі 140х80+40. Ціну уточнюйте!
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Овальный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Вес | 40 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Фасады | МДФ |
Информация для заказа
- Цена: 9 800 ₴








Отправка с 20 мая 2026