Стіл обідній Віто
вверхвниз

Стіл обідній Віто
Опис:
-
Матеріали виробу:
стільниця – ДСП 16 мм
кути округлі R 60
-
Доступні варіанти кольорів:
- Бетон
- Дуб пісочний
- Білий
-
Габарити столу в складеному стані:
ширина: 1400 мм
довжина: 800 мм
висота: 750 мм
-
Габарити столу в розкладеному стані:
ширина - 1760 мм
довжина - 800 мм
висота - 780 мм
-
Габаритні розміри в упаковці:
Кількість упаковок (шт): 2
Перша упаковка ШхГхВ (см): 103х55х10
Вага (кг): 22.3
Друга упаковка ШхГхВ (см): 83х73х8
Вага (кг): 20.2
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1700 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 600 ₴






Отправка с 13 мая 2026