Стіл обідній ДЕН

Стіл обідній ДЕН
-
Матеріали виробу:
стільниця – ДСП 16 мм
кути столу округлі з радіусом R-60
-
Доступні варіанти кольорів:
- Дуб Крафт Золотой + Графіт
- Дуб Крафт Білий + Графіт
-
Габарити столу в складеному стані:
ширина: 1400 мм
довжина: 800 мм
висота: 780 мм
-
Габарити столу в розкладеному стані:
ширина - 1800 мм
довжина - 800 мм
висота - 780 мм
-
Габаритні розміри в упаковці:
- Кількість упаковок (шт): 2
- Перша упаковка ШхГхВ (см): 83х73х10
- Вага (кг): 25.8
- Друга упаковка ШхГхВ (см): 100х54х8
- Вага (кг): 14.5
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1400 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
- Цена: 5 200 ₴







Отправка с 13 мая 2026