Ліжко Богема 160
вверхвниз

Ліжко Богема
Ціна вказана за ліжко з спальним місцем 160*200 в тканині першої категорії. Без матрацу!
Опис:
- Виготовлено з міцних та зносостійких матеріалів: натуральне дерево, якісна ДСП та ДВП,
- Модель оснащена надійним підйомним механімом ,
- можливі розміри спального місця: 120/140/160/180*200(190),
- розміри ліжка (в,ш,д,см): 101*165*207,см.
Висота до матраца: 22 см.
- тканина на вибір, наші менеджери Вам допоможуть підібрати тканину.
- матрац можна замовити в нашому магазини теж.
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Основание | Ламели |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Тип подъемного механизма | Пружины |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 101 см |
| Длина кровати | 207 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Комплектация кровати | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Изголовье | Да |
Информация для заказа
- Цена: 15 270 ₴










Отправка с 13 мая 2026