Вітальня Томмі Tommy
вверхвниз

Вітальня Томмі Tommy
В ціну входять наступні елементи: Пенал 2шт та комод 160см.
Розмір: ш*гл*в,см - 320*47*190,см
Опис:
- корпус: ЛДСП,
- фасади: ЛДСп,
- колір: дуб артізан,
- елементи можна придбати окремо.
- розміри елементів (в*ш*гл,мм):
Пенал: 1905x800x466,
Комод 200: 866x2000x469,
Комод 160: 866x1600x469,
Тумба ТВ: 537x1800x468,
Столик журнальний: 425x1100x700,
Полиця: 230x1600x150.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Пенал | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3200 мм |
| Глубина стенки | 470 мм |
| Высота стенки | 1900 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 22 900 ₴









Отправка с 22 июня 2026