Вітальня BOX COLOR кашемір глянець
вверхвниз

6 700 ₴
- Под заказ
Отправка с 21 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня BOX COLOR глянець кашемір
Ціна вказана за комплектацію: Box 42 - 2шт. Без туалетного столика!
Опис:
- Можливі кольори колекції: Дуб Вотан, Глянець Глиняний Сірий, Глянець Білий, Мат Графіт, Глянець Шиншила Сіра, Глянець Кашемір, Дуб Артізан.
- Корпус: ламінована ДСП 16 мм.
- Фасад: трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
- Механізм відкриття Push to Open; Завіса підвищеної міцності; Підіймач фасаду Raund; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX); Базова комплектація горизонтальних секцій та тумб TV міжсекційними стяжками; Амортизатор газовий нижній у тумбах TV; Підвіс регульований для навішування секції; Універсальні дюбель-гаки для кріплення до будь-якого матеріалу.
- розміри елементів:
BOX 31: 350x700x320;
BOX 42: 368x1050x400;
BOX 43: 368x1400x400;
BOX 44: 368x1750x400;
BOX 90: 150x1050x166.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1750 мм |
| Глубина стенки | 382 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1750 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 6 700 ₴




