Кухня Домініка Світ Меблів
вверхвниз

Кухня Домініка Світ Меблів
Ціна вказана за комплект розміром 310см.
Нижні модулі (МДФ фарбований) 30н1д, 60н дух, 80н2ш, 80низ мийка, пенал 60см2д.
Верхні модулі ДСП: 30в1д,60в2д,80в2д-2шт (72см).
Антресолі глибокі (МДФ фарбований): 30в, 60в-2шт, 80в-2шт.
Колір корпусу білий, колір фасадів мдф фарбованих - "аквамарин темний", колір фасадів ДСП - "дуб крафт золотий".
Стільниця (28мм) - дуб сонома, розміром 250см.
Опис:
- корпус : ДСП - білий, дуб сонома, дуб золотий, попелястий та графіт

- фасади ДСП

- Всі варіанти фасадів можуть покриватись УФ лаком,
- всі елементи продаються окремо, наші менеджери допоможуть Вам прорахувати кухню під Ваш розмір, звертайтесь)
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | угловой, прямой, П-образный |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация барной стойкой | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Фасад | крашеное МДФ, ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Длина нижнего уровня | 310 мм |
| Глубина нижнего уровня | 600 мм |
| Высота нижнего уровня | 850 мм |
| Длина верхнего уровня | 3100 мм |
| Глубина верхнего уровня | 320 мм |
| Высота верхнего уровня | 1080 мм |
| Глубина кухонной столешницы | 600 мм |
| Толщина кухонной столешницы | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 55 300 ₴







Отправка с 29 мая 2026