Кухня Софі Світ Меблів
вверхвниз

Кухня Софі Світ Меблів
Ціна вказана за комплект розміром 360см: пена 602д, 80н2д, 80н2ш, 80низ мийка, пенал духовка 602ш, 80в2д-3шт. Колір корпусу білий, колір верхніх фасадів "білий", колір нижніх фасадів та пеналів "бензин". Стільниця (28мм) - дуб сонома, розміром 240см.
Опис:
- корпус : ДСП - білий, дуб сонома, дуб золотий, попелястий та графіт

- фасади ДСП -

- Кухня комплектується ручкою-профілем Р-56, чорна матова, пластикова,
- Всі варіанти фасадів можуть покриватись УФ лаком,
- всі елементи продаються окремо, наші менеджери допоможуть Вам прорахувати кухню під Ваш розмір, звертайтесь)
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | угловой, П-образный, прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация барной стойкой | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Фасад | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Длина нижнего уровня | 3600 мм |
| Глубина нижнего уровня | 600 мм |
| Высота нижнего уровня | 850 мм |
| Длина верхнего уровня | 3600 мм |
| Глубина верхнего уровня | 320 мм |
| Высота верхнего уровня | 920 мм |
| Глубина кухонной столешницы | 600 мм |
| Толщина кухонной столешницы | 28 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 35 100 ₴





Отправка с 29 мая 2026