Кухня Марго
вверхвниз

Кухня Марго
Ціна вказана за комплект розміром 260см: пенал, 80н2ш,80низ мийка,40н3ш, 80в-2шт,40в, 80см антресоль глибока-2шт та 40см антресоль глибока.
Колір корпусу білий, колір фасадів МДФ "елегантний сірий", колір фасадів ДСП "дуб крафт золотий".
Стільниця (38мм) - дуб сонома, розміром 200см.
Опис:
- корпус : ДСП - білий, дуб сонома, дуб золотий, попелястий та графіт

- фасади ДСП - білий, артвуд світлий, дуб крафт золотий, морське дерево вінтаж

- фасади МДФ є трьох категорій та різних кольорів: графіт / блакитна лагуна / світло-сірий текстура супермат / дерево Трансильванія / сірий софт / білий супермат / чорний софттач / сапфір східний / темний хакі / світлий какао / хамелеон / м"ята супермат / світло-сірий софттач / Каталонский жолтий / лаванда софт / інжир / елегантний сірий софттач / арабіка.

- всі елементи продаються окремо, наші менеджери допоможуть Вам прорахувати кухню під Ваш розмір, звертайтесь)
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | угловой, П-образный, прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация барной стойкой | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Фасад | ламинированная ДСП, МДФ |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Длина нижнего уровня | 2600 мм |
| Глубина нижнего уровня | 600 мм |
| Высота нижнего уровня | 860 мм |
| Длина верхнего уровня | 2600 мм |
| Глубина верхнего уровня | 320 мм |
| Высота верхнего уровня | 1080 мм |
| Глубина кухонной столешницы | 600 мм |
| Толщина кухонной столешницы | 38 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 38 400 ₴







Отправка с 29 мая 2026