Ліжко Саманта 4
вверхвниз

Ліжко Саманта 4
Ціна ліжка вказана без матрацу.
Опис:
- розміри ліжка (д*гл*в,мм): 2076*1005*1080,мм,
- розмір спального місця: 90*200,
- колір тканини на вибір: аквамарин, рожевий, світлий беж, світло сірий, сірий беж, шоколоадни,
- ліжко укомплектоване металевим каркасом,
- є можливість замовити ліжко з підйомним механізмом,
- ліжко може бути виготовлене з бильцем, як на праву так і на ліву сторони.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 108 см |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 101 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 500 ₴


Отправка с 21 июня 2026