Дитяча Тоні
Ціна вказана за стіл письмовий!
Опис:
- Корпус ДСП: Дуб артизан
- Фасади ДСП: Німфеа альба, шовкографія, лак
- Матеріал бильця ліжка: біла еко шкіра,
- Направляючі повного висуву,
- Спальне місце: 90*200,
- Ліжко без каркасу та матрацу (можна укомплектувати каркасом СМ),
- Всі елементи можна придбати окремо,
- Розміри елементів (ш*в*гл,мм):
Ліжко 1сп 2Ш 2062 х 900 х 945
Спальне місце 900 х 2000
Ліжко 1сп 0,9 956 х 900 х 2062
Тумба 500 х 446 х 383
Пенал 1Д2Ш 650 х 1951 х 383
Стіл письмовий 1280 х 760 х 600
Комод 60 600 х 1025 х 383
Комод 100 1000 х 832 х 383
Стелаж зі вставками 900 х 1951 х 323
Шафа 2Д 1000 х 2100 х 553
Шафа 3Д 1498 х 2101 х 553
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати | 900 мм |
| Длина кровати | 2062 мм |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина кровати | 945 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Высота стола с учетом надстройки | 760 мм |
| Глубина стола | 600 мм |
| Длина стола | 1280 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 3 550 ₴










Отправка с 20 мая 2026