Меблі в дитячу Асті Asti Junior

49 200 ₴
- Под заказ
Отправка с 14 июня 2026- +380 (96) 724-43-44
Меблі в дитячу Асті Asti Junior
В ціну комплекту входять: ліжко з шухлядами (спальне місце120*200), приліжкова тумба, пенал 3Д, стіл 2ш (800x1200x462), шафа 2Д2Ш, пенал 2Д та комод 4ш. Каркас та матрац в ціну не входять.
- корпус: ЛДСП,16мм,
- фасад: ЛДСП, 16 мм, трьохшарове високоглянцеве покриття,
- колір: дуб крафт - глянець білий,
- ліжко з Led підсвіткою, шухлядами та нішами,
- телескопічні направляючі повного висуву,
- алюмінієва профільна ручка,
- всі елементи можна придбати окремо,
- розміри елементів (в*ш*гл,мм):
ліжко 90 (з каркасом) - 800x2050x950,
ліжко 120 - 905x1282x2070,
ліжко 140 - 905x1482x2070,
приліжкова тумба -470x496x360,
стіл 2Ш - 800x1200x462,
стіл письмовий 1Д1Ш - 768x1200x600,
пенал 3Д - 1600x950x418,
пенал 2Д - 2105x550x418,
шафа 2Д2ш - 2132x954x583,
комод 4ш - 950x800x462.
Комоди можна вибрати із серії Asti, переглянувши їх по цьому посиланню:
https://mebelvsem.net/ua/p732886684-spalnya-asti.html
https://mebelvsem.net/ua/p1473879383-peredpokij-asti-asti.html
https://mebelvsem.net/ua/p936494559-vitalnya-asti-asti.html
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Количество предметов | 7 |
| Тип комплекта | модульный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 800 мм |
| Глубина стола | 462 мм |
| Высота стола с учетом надстройки | 800 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина спального места | 1200 мм |
| Длина кровати | 2070 мм |
| Ширина кровати | 1282 мм |
| Высота кровати | 905 мм |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глубина комода | 462 мм |
| Высота комода | 950 мм |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 496 мм |
| Глубина тумбочки | 360 мм |
| Высота тумбочки | 470 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 954 мм |
| Высота шкафа | 2132 мм |
| Глубина шкафа | 583 мм |
- Цена: 49 200 ₴





