Стіл комп'ютерний Комплект 05
вверхвниз

Стіл комп'ютерний Комплект 05
Опис:
- корпус та фасади: ДСП,
- колір на вибір: бетон, антрацит, білий, дуб сонома.,
- розмір стола (ш*гл*,мм): 1610х600/300х770/1500 мм,
- ручка : релінг,
- колір можна комбінувати,
- стіл може бути на ліву та на праву сторону
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Киевский Стандарт |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Да |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1600 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Вес | 65 кг |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Высота от пола | 770 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 5 900 ₴








Отправка с 22 мая 2026