Тумба для взуття Хайді
вверхвниз

Тумба для взуття Хайді
Опис:
- корпус та фасади ДСП,
- колір корпусу дуб артизан-білий, дуб артизан-антрацит,
- колір фасадів білий, антрацит,
- розмір (ш*гл*в,см): 85*32*109,см.

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1090 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 3 250 ₴




Отправка с 08 июня 2026