Вітальня Адель
вверхвниз

Вітальня Адель
В ціну комплекту входять наступні елементи: пенал 1Д, тумба ТВ2Д1Ш, пенал 2Д. Без полиці!
Опис:
- корпус ЛДСП,
- фасад ЛДСП,
- направляючі телескопісні,
- завіси з дотягом

- є можливість укомплектувати підсвіткою,
- колір: дуб крафт табако-північне дерево,
- всі елементи можна придбати окремо,
- розміри комплекта (ш*в*гл,см): 276*190*39,см,
- розміри елементів:

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2764 мм |
| Глубина стенки | 396 мм |
| Высота стенки | 1905 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 16 100 ₴





Отправка с 15 мая 2026