Передпокій ВТ 4070 серія Браво
вверхвниз

Передпокій ВТ-4070 серія Браво
Ціна вказана за комплект: шафа 1Д.660, тумба взут.2Д.660, дзеркало 66*70, вішалка 660, тумба взут.1Ш.660,колір білий.
Опис:
- корпус: дсп,
- фасади: дсп,
- колір: білий,
- загальний розмір комплекту:
ширина : 198см,
висота: 206см,
глибина: 39см
- всі елементи можна придбати окремо.
Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2060 мм |
| Глубина | 385 мм |
| Длина | 1980 мм |
| Состав комплекта | |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 18 165 ₴






Отправка с 21 мая 2026