Передпокій ВТ 4069 серія Браво
вверхвниз

Передпокій ВТ-4069 серія Браво
Ціна вказана за комплект: тумба взут.2Д.660, дзеркало 66*70, вішалка 660, тумба взут.1Ш.660, шаф купе 2Д (140*60*240). Колір білий.
Опис:
- корпус: дсп,
- фасади: дсп,
- колір: білий,
- загальний розмір комплекту:
ширина : 272см,
висота: 240см,
глибина: 60см
- всі елементи можна придбати окремо
Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2400 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 2720 мм |
| Состав комплекта | |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 21 735 ₴





Отправка с 20 мая 2026