Дитяча ДЧ 4136 BRAVO
вверхвниз

Дитяча ДЧ 4136 BRAVO
В комплект входять такі елементи: комод 3Ш, шафа 1Д.660-2шт, ліжко К-117, полиця навісна 1Д-2шт. Колір білий.
Опис:
- корпус: ДСП,
- фасади: ДСП,
- колір корпуса: білий,
- колір фасадів: білий,
- Ліжка продаються без матраців
- Всі елементи можна придбати окремо.
- Великий вибір малюнків.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 970 мм |
| Глубина комода | 450 мм |
| Ширина комода | 1100 мм |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати | 850 мм |
| Длина кровати | 2045 мм |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина кровати | 970 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2060 мм |
| Глубина шкафа | 385 мм |
| Ширина шкафа | 660 мм |
| Состав комплекта | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать одноярусная | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Шкаф пенал | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 31 480 ₴







Отправка с 20 мая 2026