Крісло Марті
вверхвниз

Крісло Марті
Опис:
- Матеріал ніжок : бук.
- Розміри:
ширина: 620мм,
глибина: 530мм,
висота: 790мм.
- Кольори на вибір: натуральний, горіх, дуб, вільха, червоне дерево, кальвадос. Без доплат!
-
За продукцію виконану в кольорі: ваніль, білий, какао, мокко, зефірка, айворі, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія нараховується доплата + 20%,
у кольорі: венге, сірий, васабі та вайт + 10 %.
-
Тканина на вибір. Ціна вказана за стілець в тканині категорії №1. Фото тканин можна переглянути по посиланню нижче.
-
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
Информация для заказа
- Цена: 7 355 ₴










Отправка с 14 мая 2026
