Дитяче ліжко Ніка
Ціна вказана за розмір: 70*190(200).
Опис:
- Матеріал: дерево(сосна).
- Основа під матрац– букові ламелі.
- Покриття - фарба, покрита лаком.
- Можливі розміри спального місця:
70*190(200)
80*190(200),
90*190(200).
- Матрац в ціну ліжка не входить!
Ширина: +10 см до ширини спального місця;
Довжина: + 20 см до довжини спального місця;
Висота : 90см;
Вагат 45 кг.
Доступні кольори:
категорія №1: горіх лісовий, горіх світлий, горіх темний, яблуня, вільха;
категорія №2: венге, махонь;
категорія №3: айворі, білий, S 2005 Y 50R, S 2010 R 80 B;
категорія №4: S 7010 R 90 B, RAL 8025, RAL 9011, RAL 8028;
категорія №5: S 1070 R, S 2060-R30B, S 1070-G10Y.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 91 см |
| Длина детской кровати | 235 см |
| Общая высота детской кровати | 106 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
- Цена: 6 890 ₴






Отправка с 09 июля 2026