Вітальня Денвер
вверхвниз

Стінка Денвер
У вартість входить: тумба ТВ 2Ш, пенал 2Д, шкаф 2В, полка.
Опис:
- корпус ДСП,
- фасад: МДФ,
- колір корпусу: бук белезон,
- колір фасадів: білий матовий, чорний софт тач,
- розмір вітальні (ш*гл*в,см): 295*48*210,см,
- Комод 2Д4Ш продається окремо!

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная, линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2950 мм |
| Глубина стенки | 481 мм |
| Высота стенки | 2100 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
Информация для заказа
- Цена: 8 500 ₴





Отправка с 22 июня 2026