Дитяча ДЧ 4134 ECO
вверхвниз

Дитяча ДЧ 4134 ECO
В комплект входять такі елементи: пенал 2Ш.500 відкритий, ліжко К-117, шафа 1Д.550.О, полиця навісна 1Д.1020-2шт, стіл СК-1200, тумба 3Ш !
Опис:
- корпус: ДСП,
- фасади: ДСП,
- колір корпуса: дуб натуральний, дуб білений,
- колір фасадів: дуб натуральний, дуб білений,
- Ліжка продаються без матраців
- Всі елементи можна придбати окремо.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 7 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати | 850 мм |
| Длина кровати | 2045 мм |
| Длина спального места | 200 мм |
| Ширина кровати | 970 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Глубина стола | 660 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 20 950 ₴








Отправка с 13 мая 2026