Передпокій Луна Luna
вверхвниз

Передпокій Luna Луна
До комплекту 2,0м входить:
Шафа 1дв; Комод 1дв 1шх; Вішак; Пуф; Дзеркало 600×800;
Опис:
- Колір: Дуб Крафт — Мат Лава
- Корпус: Ламінована ДСП 16 мм.
- Фасад: Ламінована ДСП 16 мм. (Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями)
- Фурнітура:
Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву;
Хромована ручка з гвинтами (з різьбою М4);
Пластмасова ніжка, покрита хромом в колір ручки;
Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям;
З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Розміри елементів (в*ш*гл,мм):
- Шафа 2дв 1990x800x400,
- Шафа 1дв 1990x600x400,
- Вішалка 900x800x270
- Комод 2дв 1шх 1030x800x400
- Комод 1дв 1шх 1030x600x400
- Дзеркало 800х800 800x800x20,
- Дзеркало 600х800 800x600x20,
- Пуфік 465x800x380
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2000 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1990 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 800 ₴



Отправка с 08 июня 2026