Передпокій Аманда Amanda
вверхвниз

Передпокій Аманда Amanda
До комплекту 2,55м входить:
Шафа 2дв; Вішалка; Комод 2дв 2шх; Тумба 1дв(без подушки); Дзеркало.
Опис:
- Колір: глянець білий
- Корпус: Ламінована ДСП 16 мм.
- Фасад: Ламінована ДСП 16 мм (Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями.)
- Фурнітура:
Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву;
Хромована ручка з гвинтами (з різьбою М4);
Пластмасова ніжка, покрита хромом в колір ручки;
Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям;
З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Розміри елементів (в*ш*гл,мм):
- Шафа 2дв 1950x750x380
- Вішалка 980x900x316
- Комод 2дв 2шх 970x900x380
- Дзеркало 700x900x20
- Тумба 1дв 395x900x380
- Опція М'яка частина тумба 1дв 60x900x365
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2550 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 1950 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 600 ₴



Отправка с 21 мая 2026