Тумба ТВ МГ-5
вверхвниз

Тумба ТВ МГ-5
Опис:
- матеріал: ЛДСП,
- розмір (ш*в*гл,см): 170*40*40,см,
- цвет на выбор: бук, вільха, горіх, яблуня, дуб сонома, німфея альба, венге .

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор, Под ЭЛТ телевизор, Под домашний кинотеатр, Под аудио-видео аппаратуру |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 400 мм |
| Глубина тумбы | 440 мм |
| Ширина тумбы | 1700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 3 810 ₴



Отправка с 14 июня 2026