Передпокій Торіно
вверхвниз

Прихожа Торіно
Ціна вказана за комплект: комод2Д1Ш, дзеркало, тумба, вішак з полицею, пенал.
опис:
- корпус: ДСП,
- фасад: ДСП,
- колір: фасади - сірий, шампань, корпус - Артізан.
- всі елементи можна придбати окремо.
- розміри елементів:
| " Торіно" Вішак | 750*950*30 |
| " Торіно" Вішак з полкою | 760*1100*265 |
| " Торіно" Дзеркало | 760*800*18 |
| " Торіно" Комод 2Д1Ш | 761*1013*350 |
| " Торіно" Комод 3Ш | 841*773*350 |
| " Торіно" Пенал 1Д2Ш | 541*1965*350 |
| " Торіно" Передпокій | 900*1960*383 |
| " Торіно" Тумба 1Д | 761*435*350 |
Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1960 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 2060 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 980 ₴



Отправка с 14 мая 2026