Дитяча Айго
вверхвниз

Дитяча Айго
В ціну комплетка входять такі елементи: шафа кутова, шафа 2Д1Ш, стіл, тумба 1Д1Ш, комод 2Д1Ш, ліжко, тумба приліжкова, полиця навісна 2шт. Як на першому малюнку!
опис:
- корпус - ЛДСП,
- фасади - ЛДСП,
- напрямні - телескопи,
- колір - бук пісочний, білий, Пельтро,
- ручки - дерево
- всі елементи продаються окремо.
- розміри (ш*гл*в,мм):
| -тумба 1Д1Ш | 408*396*637 |
| -стіл робочий | 1200*600*759 |
| -стелаж | 450*396*1920 |
| -полиця навісна 831 | 831*240*218 |
| -полиця навісна 1088 | 1088*245*382 |
| -комод 850 3Ш | 831*396*841 |
| -комод 1100 3Ш | 1088*396*841 |
| -комод 2Д1Ш | 831*396*1920 |
| -ліжко 90 | 964*2077*750 |
| -тумба приліжкова | 450*396*428 |
| -шафа 2Д1Ш | 831*396*1920 |
| -шафа 2Д | 831*535*1920 |
| -шафа кутова | 820*820*1920 |
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Количество предметов | 9 |
| Тип комплекта | модульный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 759 мм |
| Глубина стола | 600 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Длина кровати | 2044 мм |
| Ширина кровати | 750 мм |
| Высота кровати | 964 мм |
| Состав комплекта | |
| Комод | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Навесная полка | 2 шт |
| Кровать одноярусная | 1 шт |
| Книжный стеллаж | 1 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 1 шт |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 831 мм |
| Глубина комода | 396 мм |
| Высота комода | 1242 мм |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 450 мм |
| Глубина тумбочки | 396 мм |
| Высота тумбочки | 428 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 820 мм |
| Высота шкафа | 1920 мм |
| Глубина шкафа | 820 мм |
Информация для заказа
- Цена: 27 900 ₴









Отправка с 13 мая 2026