Спальня Б'янко
вверхвниз

Спальня Б'янко
Ціна вказана за комплект: шафа 3Д (120см), комод 4ш, ліжко 160, тумба приліжкова -2шт.
Деталі:
- Корпус ДСП – Білий.
- Фасади МДФ – Білий глянець.
- Вставки ДСП – Чорний / Дуб Аппалачі.
- Ліжко можна комплектувати каркасом СМ або металевим каркасом без ніг.
- Модулі оснащені петлями з дотягом та направляючими повного висування.
- Спальня модульна, можна придбати окремі елементи:

Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 98 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 120 см |
| Глубина шкафа | 57 см |
| Высота шкафа | 220 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 95 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 43 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 100 см |
| Высота зеркала | 70 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Нет |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 26 550 ₴










Отправка с 29 мая 2026