Спальня Ромбо ROMBO
вверхвниз

Спальня Ромбо ROMBO
В ціну комплекту входять такі елементи: ліжко 160, приліжкова тумба-2шт, комод 6ш, шафа 4д(180) без дзеркала. Без каркасу та матрацу!
Опис:
- корпус: ДСП,
- фасади: ДСП,
- колір корпусу - аляска, колір фасадів - аляска білий,
- матеріал м'якої частини узголів'я-тканина,
- шухляди на направляючих повного висування,
- всі елементи продаються окремо.
розміри елементів:
Тумба приліжкова 550 х 500 х 400 Комод 6Ш 700 х 1200 х 450 Комод 3Ш+3Ш 1400 х 900 х 470 Шафа 3Д (120) 1200 х 2200 х 570 Шафа 3ДЗ(120) 1200 х 2200 х 570 Шафа 4Д (180) 1800 х 2200 х 570 Шафа 4ДЗ (180) 1800 х 2200 х 570 Ліжко 2СП 1,6 1650 х 1100 х 2062 Спальне місце 1,6 1600 х 2000Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комод | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 2 |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 180 см |
| Глубина шкафа | 60 см |
| Высота шкафа | 220 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 120 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 24 900 ₴










Отправка с 22 июня 2026