Ліжко К 117
вверхвниз

Ліжко тахта з шухлядами К 117
Ціна ліжка залежить від кольору фасадів. Ціна вказана за стандартний колір. За глянець та фотодрук ціну уточнюйте!
Опис:
- Корпус: ДСП,
- Фасади: ДСП,
- Колір корпусу: білий, дуб білений, дуб натуральний, дуб золотий, венге,
- Колір фасадів: білий, дуб білений, дуб натуральний, дуб золотий, венге, фотодрук глянець,
- широкий вибір фотодруку ,
- ліжко укомплектоване ламелями,
- матрац в ціну ліжка не входить,
- розміри спального місця: 200*90,
- розміри ліжка (ш*в*гл,см): 205*85*97.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | Ортопедические ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Основание спального места | Ортопедические ламели |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 97 см |
| Длина детской кровати | 205 см |
| Общая высота детской кровати | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 900 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 775 ₴







Отправка с 14 июня 2026