Дитяча ДЧ 4135 BRAVO
вверхвниз

Дитяча ДЧ 4135 BRAVO
В комплект входять такі елементи: тумба приліжкова, ліжко 90, стіл 2Ш, комод 3Ш, шафа купе 2Д (200*60*240, фасад ДСП 4частини ). Колір білий.
Опис:
- корпус: ДСП,
- фасади: ДСП,
- колір корпуса: білий,
- колір фасадів: білий,
- Ліжка продаються без матраців
- Всі елементи можна придбати окремо.
- Великий вибір малюнків.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 970 мм |
| Глубина комода | 450 мм |
| Ширина комода | 1100 мм |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати | 1000 мм |
| Длина кровати | 2100 мм |
| Длина спального места | 1900 мм |
| Ширина кровати | 960 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Глубина стола | 660 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбочки | 522 мм |
| Глубина тумбочки | 385 мм |
| Ширина тумбочки | 500 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2400 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 34 440 ₴







Отправка с 13 мая 2026