Дитяча ДЧ 4130 OXFORD
вверхвниз

Меблі в дитячу кімнату ДЧ 4130 серія Оксфорд
В комплект входять такі елементи: тумба 3Ш.380 (2шт), ліжко 90, полиця "Квадро" 370*370 (3шт), стіл СК 1200, комод ЗШ.985, шафа-купе (240*60*2400, фасад Модель -2, вставка фотодрук 654). Колір білий-дуб золотий.
Опис:
- корпус: ДСП,
- фасади: ДСП,
- колір корпуса: білий, дуб золотий
- колір фасадів: дуб золотий, білий глянець з друком.
- Ліжка продаються без матраців
- Всі елементи можна придбати окремо.
- Великий вибір малюнків.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Количество предметов | 7 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 970 мм |
| Глубина комода | 410 мм |
| Ширина комода | 985 мм |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати | 970 мм |
| Длина кровати | 2230 мм |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина кровати | 980 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Глубина стола | 650 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбочки | 540 мм |
| Глубина тумбочки | 390 мм |
| Ширина тумбочки | 380 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2400 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 35 910 ₴








Отправка с 20 мая 2026