Дитяча ДЧ 4118 ECO
вверхвниз

Дитяча ДЧ 4118
В комплект входять такі елементи: тумба приліжкова, ліжко 90, шухляда, комод 3Ш, стелаж квадро 1, шафа купе 3Д (ширина 240см, глибина 60, висота 240см, фасад Модель - 2 дзеркало та ДСП, вставка скло мал 11153). Колір дуб білений.
Опис:
- корпус: ДСП,
- фасади: ДСП,
- колір корпуса: дуб натуральний, дуб білений,
- колір фасадів: дуб натуральний, дуб білений,
- Ліжка продаються без матраців
- Всі елементи можна придбати окремо
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 910 мм |
| Глубина комода | 445 мм |
| Ширина комода | 955 мм |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати | 700 мм |
| Длина кровати | 2050 мм |
| Длина спального места | 2000 мм |
| Ширина кровати | 950 мм |
| Ширина спального места | 900 мм |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбочки | 440 мм |
| Глубина тумбочки | 375 мм |
| Ширина тумбочки | 455 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2400 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 29 610 ₴










Отправка с 20 мая 2026