Передпокій ВТ 4078 серія Тренд
вверхвниз

Передпокій ВТ 4078 серія Тренд
Ціна вказана за комплект: дзеркало 700*700, тумба взут.1Ш.2Д.700, тумба взут.2Д.600.Р, вішалка 600, шафа - купе (140*60*240), фасад білий глянець, модель 4, вставка дзеркало. Корпус - дуб золотий.
Опис:
- корпус: дсп,
- фасади: дсп, глянець.
- колір корпусу: білий, дуб золотий,
- колір фасадів, глянець: білий, дуб золотий,
загальний розмір комплекту:
ширина : 270см,
висота: 240см,
глибина: 60см
- всі елементи можна придбати окремо
- є можливість вибрати фрагменти малюнків на комод, взуттєву тумбу та шафу.
Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2400 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 2700 мм |
| Состав комплекта | |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 25 935 ₴






Отправка с 15 мая 2026